Anna Gąsiorowska

Kieruję się zasadą, że do każdego człowieka, do każdej sprawy należy podejść indywidualnie. Każdy przypadek należy rozpatrywać osobno.

Zarówno ja, jak i moi pracownicy, zawsze mamy na uwadze to, że dłużnik to też człowiek, że każdemu należy się szacunek, który jednak nie wyklucza twardych negocjacji windykacyjnych. My szukamy partnerów do rozmowy o długu, a nie przeciwnika, którego należy pokonać", dzięki takiemu podejściu, możliwa jest dalsza współpraca między wierzycielem i dłużnikiem. Doceniają to również Klienci firmy Negocjator Anna Gąsiorowska. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się szkolenie Etyczne Wywieranie Wpływu. Także podczas innych swoich szkoleń przykładam dużą wagę nie tylko do windykowania zgodnie z przepisami prawa, ale także etycznego prowadzenia windykacji.

Szkolenia

Szkolenia, które prowadzi Anna Gąsiorowska są zawsze odpowiedzią na potrzeby Klientów, po których sami mogą odzyskiwać należności.

W moich szkoleniach jest też dużo elementów psychologicznych - w końcu windykacja to nie tylko pieniądze, ale także, a nawet przede wszystkim, człowiek. Po szkoleniu Nowoczesne Negocjacje Windykacyjne, jego uczestnicy są w pełni przygotowani do prowadzenia działań windykacyjnych i to na najwyższym poziomie tego zawodu. Dla mnie największym wyróżnieniem są maile - nie te dzień czy dwa po szkoleniu, ale np. tydzień po z podziękowaniami i informacją, że udało się uczestnikowi szkolenia odzyskać dług, który do tej pory uważany był za niemożliwy do odzyskania.


Wykształcenie

  • Goethe Institut Berlin
  • Policealne Studium Handlu Zagranicznego Koszalin WSUS Poznań- Marketing i Zarządzanie- Negocjacje (licencjat)
  • Akademia Ekonomiczna Poznań – Zarządzanie – Zarządzanie Przedsiębiorstwami (studia uzupełniające magisterskie)
  • Liczne kursy i szkolenia z zakresu: ekonomia, finanse, prawo, psychologia, coaching, instruktorskie, trenerskie, nowoczesna dietetyka, dietoterapia.

Sport


Pasjonatka i aktywna miłośniczka karate kyokushin. Trener personalny, instruktor i zawodnik kettlebell, doradca żywieniowy. W myśl zasady, że w życiu trzeba znaleźć równowagę, pomiędzy ciałem i duchem, uczestniczy w treningach tej sztuki. Jak sama mówi, karate kyokushin nie jest sztuką walki, ale sztuką życia, której nigdy do końca się nie pozna. „Kyokushin” oznacza dążenie do prawdy, a nie jej całkowite poznanie. Można być jej bliżej lub dalej, ale nigdy nie pozna się jej całkowicie. Filozofia karate kyokushin idealnie współgra z działalnością zawodową.

Codziennie obserwuję, jak dłużnicy chcą wyjść ze swoich kłopotów finansowych. Bardzo często przypomina to drogę sportowca do mistrzostwa. Nie jest to łatwa droga, zdarzają się potknięcia, sytuacje losowe, różne przeciwności. Jeśli jednak dłużnikowi zależy na sukcesie, to nie będzie się zrażał niepowodzeniami i przy wsparciu ze strony doświadczonego trenera, z dużą dawką silnej woli, osiągnie swój cel.

Zarówno szkolenia z windykacji, jak i treningi sportowe, najlepsze efekty przynoszą pod okiem doświadczonej osoby, która dzięki indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika, tak dopasuje plan działania, że sukces będzie na wyciągnięcie ręki.

Podobnie ma się kwestia z prowadzonymi przez nią szkoleniami. Jest bardzo dużo cech wspólnych moich szkoleń z treningami fizycznymi. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku, efekty pojawiają się dzięki samozaparciu, przełamywaniu swoich barier czy ograniczeń.